Sporseverler İçin Girişimcilik Fikirleri

Sporseverler İçin Girişimcilik Fikirleri

Bir girişimci olarak, sizi ilgilendiren bir endüstri seçmelisiniz. Tutkularınız ne olursa olsun, bir şekilde hobilerinizle alakalı bir iş bulabilirsiniz. Sporseverler Dikkat!

Basketbol maçlarında akşamları geçirmeyi ya da pazar günleri futbol izleyerek kanepede uzanıyorsanız, bu ilgi alanlarında zevk almanızı sağlayan bir kariyer düşünmelisiniz. Bir spor sektöründe çalışmak için profesyonel bir atlet olmanıza gerek yok. Bu fikirlerden biriyle oyuna olan aşkınızı kârlı bir işletmeye dönüştürebilirsiniz.

Spor Fotoğrafçısı

Çoğu zaman alabilecekleri en iyi şey akıllı telefonlarında veya dijital kameralarında bulanık bir eylemdir. Bir spor fotoğrafçısı olarak, her bir oyuncunun fotoğraflarını çekmek ve onları gururlandıran ebeveyne satmak için amatör ekiple çalışabilirsiniz. Bu iş için oyun ve iyi bir tek lens refleks (SLR) kamera bilgisi gereklidir.

Buna ek olarak, oyun görüntüleri antrenörler ve medya kanalları için de çok aranan bir özelliktir. Vasıflı bir kameraman iseniz, serbestçe çekim yapmayı düşünün. Spor Hayranları

Spor Perakende Mağazası

Bir perakende mağazanın açılması , spor dünyasında yer almak için mükemmel bir yoldur. İster profesyonel ekip araçları, amatör sporcular veya her ikisi için ekipman satabilirsiniz, her yerde her yerde mükemmel bir müşteri tabanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Spor Hatıra Satıcısı

Büyük lig sporcularının imzalı formalarını, ekipmanlarını ve fotoğraflarını eBay veya Etsy gibi çevrimiçi pazardan satarak yaşatın. İnsanların istediği oyuncuları izlemek için biraz seyahat etmeniz gerekecek, ancak imza aldıktan sonra mega-fanlar profesyonel bir spor geçmişine sahip olmak için çok para ödeyecek.

Sağlıklı Beslenme Koçu

Her iki büyük ve küçük lig sporcusu yıl boyunca pik durumda olmalı ve bunun bir kısmı sağlıklı, besleyici bir diyet tüketmelerinden emin olmaktadır. Oyuncuların sağlıklı menüler tasarlamaları ve yiyecek alımlarını sürdürebilmeleri için beslenme antrenörlerine ihtiyaçları vardır. Beslenme sertifikası için çevrimiçi kurslar nispeten ucuzdur ve genellikle bir yıldan az sürer, bu nedenle zamanında büyük paralar kazanabilirsiniz.

Kişisel Gelişim

İyi bir diyete ek olarak, sporcular da, özellikle sezon dışı, oyunun üstünde kalmak için sıkı bir egzersiz rejimi izlemeleri gerekir. Spor oyuncularıyla çalışmak için şansınızı istiyorsanız, sertifikalı bir kişisel antrenör olmanızı öneririz. Yerel müşterilerle itibar kazanın, ardından ekiplere reklam vermeye başlayın.

Spor Bar

Şimdiye kadar restoran işiyle ilgileniyorsanız, sizin için mükemmel bir fikir olan bir spor bar. Onlara soğuk bir bira ve en sevdikleri oyun mezelerini sunarken diğer spor severlerin oyunun tadını çıkarabilecekleri bir yer sağlayın. Bu, büyük miktarda başlangıç ​​sermayesi alacaktır; bu nedenle, bir iş ortağı ile bu girişimde bulunmak iyi bir fikir olabilir.

Spor Kamp Organizatörü

Bir spor kampı düzenlemek , eğleneceğiniz bir işletmeye başlamak için harika bir yoldur. Kamp, seçtiğiniz spora ve herhangi bir rekabet seviyesine odaklanabilir; Sadece bir gün veya birkaç hafta sürebilir. Profilini yükseltmek için katılımcılara kendi oyunları hakkında deneyimli bilgiler sunmak için antrenörler ve sporcular gibi uzmanları getirdiğinizden emin olun. Yerel bir atletik kişiliğin onayını almak da büyük bir pazarlama fayda sağlayabilir. Sporseverler İçin Girişimcilik Fikirleri.

Bir Cevap Yazın