Macbook için En iyi Müzik Uygulamaları

Macbook için En iyi Müzik Uygulamaları

Macbook için En iyi Müzik Uygulamaları , email, sistem yardımcı programları, zaman tasarrufundan verimlilik artışına kadar bir çok Mac uygulamasını bu yazıda bulacaksınız.

Ses Uygulamaları

Garageband

GarageBand, Mac’inizde enstrümanlar, gitar ve ses hazır ayarları içeren tam bir ses kütüphanesi ve tam donanımlı bir müzik oluşturma stüdyosudur. Yeni başlayanlar ve meraklılar için ciddi bir kayıt aracıdır. Mac kullanıcıları için indirip denemek ücretsizdir. Ses kaydedin, sanal enstrümanları çalın ve telifsiz sesli Apple Loops kütüphanesine erişin.

garageband

GarageBand uygulamasını buradan indirebilirsiniz

Fission

Fizyon ile ses kırpabilir ve uzun dosyaları hızla bölebilirsiniz. Fizyon, hızlı düzenleme için akıcılık sağlar ve diğer ses editörlerinin kalitesinde kayba yol açmadan çalışır. Ses formatları arasında değişiklik yapmanız gerekiyorsa, bunu yapabilirsiniz. Dosyaları MP3, AAC, Apple Kayıpsız, FLAC, AIFF ve WAV formatlarına hızlıca dışa aktarın veya toplu dönüştürün.

fission

 

Fission uygulamasını buradan indirebilirsiniz

Clementine

Clementine birden fazla platform üzerinde çalışan bir müzik çalardır. Amarok 1.4, yazılımından esinlenmiştir ve müziğinizi aramak ve oynatmak için hızlı ve kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir.Akıllı ve dinamik çalma listeleri oluşturun. İnternet radyoları dinleyin. Ayrıca, müzik dinleme sırasında transkripsiyon yapabilir, podcast’leri yönetebilir ve dinlerken görüntülerin tadını çıkarabilirsiniz.

Clementine

 

Clementine uygulamasını buradan indirebilirsiniz

Spotify

Spotify’da milyonlarca şarkı var. En sevdiklerini dinle, yeni parçaları keşfet, mükemmel koleksiyonu oluştur. Müzik tutkunları ve uzmanlar tarafından hazırlanmış, ruh haline uyacak hazır çalma listeleri bulacaksın. Bu hafta yen çıkan single ve albümleri dinle, İlk 50’de neler olduğunu keşfet.

spotify ekran

Spotify uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
iTunes

iTunes, sahip olduğunuz müziklerin, filmlerin ve TV programlarının keyfini çıkarmanın veya sahip olmak istediklerinizi satın almanın en iyi yoludur. Milyonlarca şarkı ve özel çalma listesinin yanı sıra, Zane Lowe ve ünlü DJ’lerden oluşan bir ekip tarafından sunulan radyo istasyonu Beats 1’a sınırsız erişim imkanı sunan Apple Music’e de ev sahipliği yapar. Üstelik, iTunes’un sunduğu bu büyük eğlenceyi hem Mac’inizde hem de PC’nizde yaşayabilirsiniz.

itunes

iTunes uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

 

Vox

FLAC, MP3, CUE, APE ve M4A gibi yaygın formatlara ek olarak – standart 24kHz ses çözünürlüğünden 4 kat daha yüksek, 24bit / 192kHz’e kadar Yüksek Çözünürlüklü Ses (HD Audio) da oynatabilirsiniz.
En kapsamlı, sofistike bir deneyim için 5.1 çok kanallı ses çalma keyfi.
vox mac music

Bir Cevap Yazın