instagram Hikayesine Bağlantı Linki Ekleme

instagram Hikayesine Bağlantı Linki Ekleme

instagram Hikayesine Bağlantı Linki Ekleme Nasıl Yapılır? instagram Hikayesine Nasıl Bağlantı Linki Verilir.

İnstagram Hikaye Nedir?

İnstagram Hikaye, aynı Snapchat uygulamasında olduğu gibi, yirmi dört saat içerisinde otomatik olarak silinen resim yada video paylaşımına verilen addır. İnsatgram Hikayesi ile takip ettiğiniz kişilerin gün içerisindeki aktivitelerini yakından takip edebilirsiniz.Ayrıca bu hikayeler reklam için iyi bir fırsattır

 

instagram Hikayesine Bağlantı Linki Nasıl Eklenir?

Neredeyse instagram kullanıcılarının bir çoğu bu işi nasıl yapacağını araştırmakta ve çoğu zaman bir çözüm bulamamaktadır. Buradaki sorun, bu işlemin tüm instagram  kullanıcılarına açılmamış olmasıdır. Bu ne demek? peki diyorsanız eğer şöyle açıklayalım : Doğrulanmış bir instagram hesabına(Tanınmış kişi, isminin yanında mavi tik işareti var) sahip olmanız gerekiyor. Eğer doğrulanmış bir hesabınız yok ise bu özelliği kullanamıyorsunuz. 2018 yılında  bu özelliğin tüm instagram kullanıcılarına açılması bekleniyor.

Eğer doğrulanmış hesabınız var ise , oluşturmuş olduğunuz içerikler için instagramın filtresi var ve uygunsuz içerik engellenmektedir. Hikayenizi yukarı doğru kaydırın daha sonra bağlantı , url , link adresi  eklenecek alan gözükecektir buradan yönlendirme yapabilirsiniz. Bu özelliğin yanı sıra kullanıcı ekleme işlemini de yapabilirsiniz. Kullanıcı eklemek için fotoğraf yada video üzerine yazı olarak @ işaretinden sonra etiketlemek istediğiniz kullanıcı adını yazarak kişinin profilini görebileceksiniz ve profili seçtiğinizde hikaye bölümünde kişi etiketleme yapmış olacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın