İçerde Dizisi / MİKA-DER

İçerde Dizisi / MİKA-DER

İçerde Dizisi / MİKA-DER… MİKA-DER yani Minik Kalpler Derneği ‘ne, en çok destek verenlerden olan İçerde dizisi ve oyuncuları, gerek sosyal medya hesaplarından, gerekse katıldığı etkinliklerle bizlere duyurmaya büyük önem gösteriyor. Bir farklılık yaparak Ağrı kız futbol takımıyla dostluk maçı na çıktı. Maç sırasında keyifli ve eğlenceli anlar yaşattılar. Show tv de yayınlanan bu maçta komik sahnelerde gözlerden kaçmadı. İçerde dizisinin tüm oyuncuları, Minik Kalpler İçerde destek maçında yerlerini aldılar. Tüm kadın , erkek ve konuk oyuncuları bu maçta görebildik. 


Mika-Der, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bünyesinde, çocuk evleri ve sevgi evleri açmakta, mevcut koşulları iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Eğitim, sanat ve psikoloji destek hizmetleri ile her ilde faaliyet göstermek için çalışmalara büyük önem ve özen göstermekteler. Mika-Der gerekli finansmanı; konserler, balolar, etkinlikler gibi bağış kanalları ile sağlamaktadır. Her vatandaşın bir sivil toplum örgütüne üye olması ve destek vermesi güzel bir davranış. Eğer sizde hala bir sivil toplum örgütüne üye değilseniz ve üye olmak istiyorsanız; Mika- Der ‘ i bir araştırmanızı tavsiye ederim.


İçerde dizisi ekibini de yürekten kutluyorum. İnstagram, Twitter ve Show tv aracılığıyla, üstlerine düşeni fazlasıyla yapmaktalar. Sizin için dostluk maçından bir kaç resim paylaşıyorum. Resimler bile keyif veriyor… Futbolculuk tüm oyunculara, özellikle beylere pek yakışmış. Bunu da söylemeden geçemeyeceğim 🙂

Bir Cevap Yazın