Fallara Rakip Uygulama: Bi’Cevap Uygulaması

Bi’Cevap Uygulaması

 

Bi’cevap uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Bu uygulama bir işaret dediğiniz anda yardıma koşuyor 🙂 Play Store’ye yüklenen uygulama sayısı üç milyona ulaşmış durumda. Android Uygulama normal kodlamalardan daha farklı ve yeni bir yazılım öğrenmeyi gerektirdiği için uygulama yapanların emeklerini az görmemek lazım. Yeni eklenen bir uygulama da Bi’Cevap uygulaması….

Eğlenceli Mobil Uygulama

Bu uygulama bir işaret dediğiniz anda yardıma koşuyor 🙂 Bazen düşündüğün ya da olmasını istediğin şeyi içinden geçirip, odadan bir ses duymak gibi bir işaret gelmesini isteriz ya, işte bu uygulama onun için yapılmış 🙂 Soruyu içinden geçirip soru işaretine tıklıyorsun veeee cevap geliyor.Bazen cevap biraz oyunlu olabiliyor, bazense gayet net. Sorularını ve cevaplarını instagramdan paylaşanlar yeni bir akım oluşturabilirler. Bi’Cevap akımı fena olmaz hani, düşmekten iyidir:))

Fallara Rakip Uygulama: Bi’Cevap Uygulaması

Fal uygulamalarından bıkıldığı, kahve fincanını çektirip zahmetlere sokan, aynı falı ardarda yollayan uygulamalardan sonra, bu uygulama daha pratik olmuş. Uygulama geliştiricinin ilk uygulaması, başka store de uygulaması gözükmüyor ama eğlenceli ve değişik uygulamaları seviyor çoğu kişi, umarız başka uygulamalarını da görürüz. Sorulan sorulara tam isabet cevaplar gelmiyor değil bazısı alakasız ama olsun işaretleri takip etmek lazım. Düşünülmüş, emek harcanmış eline sağlık bol indirmeler Bi’Cevap 🙂

Bir Cevap Yazın