Evliler İçin İş Fikirleri

Evliler İçin İş Fikirleri

Başkalarıyla bir iş kurmak, kötü bir fikir gibi görünebilir; Ilişkiniz işi dağıtabilir ve işiniz ilişkinizi zorlayabilir. Bu kolay bir çaba değil, Evliler için , çatışmayı iyi idare edip birbirlerine motive ederse tutkularınızı bir iş haline getirmeyi düşünmelisiniz. İki kişilik bir takım için çok uygun birçok yeni şirket var. Herhangi bir ortaklıkta olduğu gibi, Evliler için iş fikri, becerilerinize ve gücünüze en uygun rolleri üstlendiğinizde en iyi sonuç verir. Tüm girişim girişimlerinde olduğu gibi girişimci bir ilişki, gerçekten bir aşk emeğidir.

Catering

Kimi çifte kavga edip, kim yemek hazırlamalı; Ancak diğerleri için birlikte yemek hazırlamak bağlayıcı bir faaliyettir. Siz ve eşiniz ikinci kategoriye girerseniz ve iyi aşçılar iseniz, kendi catering işinizi başlatmayı düşünebilirsiniz.

Gıda Kamyon Satıcıları

Seyahat etmeyi seven yiyecekler için dükkânı bir gıda kamyon satıcısı olarak açmayı düşünün . Müzik festivalleri, parti veya özel etkinlikler olsun gıda kamyonları, seyahat ederken ve ilginç insanlarla tanışırken ekstra para kazanmanın mükemmel bir yoludur. Birçok gıda kamyon satıcısı için, açık yolun özgürlüğü ve en sevdikleri faaliyetlerin temyizi onları kendi başlarına dışarı atmalarına neden oldu; Tam olarak sevdiğiniz kişi ile bunu yapmak, dünyayı bir arada görmek için sizin şansınız olabilir.

Fitness İşletmesi

Koşan ve spor salonunu bir araya getiren bir çiftseniz, bir fitness işletmesi başlatmak sizin için doğru olabilir. İster kişisel eğitim veya sınıf eğitimi ile ilgileniyorsanız. İkiniz de aynı eğitimde uzmanlaşıyorsanız, rezervasyon yaptığınız oturumların veya derslerin sayısını ikiye katlayabilirsiniz. Alternatif olarak, eğer biriniz kişisel bir eğitmen, diğeri de bir sınıfa öğretiyorsa, hizmet çeşitliliğiniz aracılığıyla müşteri tabanınızı genişletebilirsiniz.

Evde Temizlik Hizmetleri

Uzun süre çalışan ebeveynler için ev temizliği yapılacaklar listesinin en altına düşebilir. Vakumlama ve toz gibi hafif ev işlerinden, mutfak ve banyodan fırçalama gibi ağır işlere kadar her şey için hafta sonları ve akşamları bu ailelere evde temizlik teklif edin. Siz ve eşiniz bir takım olarak çalışırken, bu görevlerin iki katı hızlı şekilde gerçekleştirilebileceksiniz.

Ev Alım Satım

Varolan evleri veya doluluk mülklerini uygun bir fiyata satın alarak ve daha yüksek bir kâr için yeniden satış yaparak onları eşinizle evden oynamaya başlayabilirsiniz. Dekorasyon, inşaat, mimari ve benzerleri için bir ustalık varsa, bu projeler yoluyla gelir elde etmek için yeteneklerinizi uygulayabilirsiniz. Sen ve sevdikleriniz birbirinize ilham verebilir, fikirleri zıplamanın ve marifeti teşvik edebilir.

Çok tatlı yeni evli bir çiftin kişisel bloguna göz atmak isteyenler gezgin çifte buradan bakabilirsiniz

Bir Cevap Yazın