En iyi Ücretsiz iPhone Oyunları

En iyi Ücretsiz iPhone Oyunları

Disney Crossy Road

 

120 milyondan fazla indirilen orijinal Crossy Road’ın yapımcıları Hipster Whale’den ve Disney Crossy Yolu’ndan geliyor – Sıçramasız geçmek için 8 bit’lik sonsuz maceraya yeni başlıyor!

Oyuncak Hikayesi, Zootopi, Aslan Kralı, The Haunted Mansion, Tangled, Wreck’in 8-bit dünyalarındaki deli ve beklenmedik engellerden kaçarken 100’ü aşkın Disney ve Pixar figürleriyle rekor sayıda adım atmaya dokunun ve hızlıca atın. Ralph, ve daha fazlası.

ITunes Bağlantısı

Ekran Görüntüsü

disney road

 

HearthStone

Blizzard’ın ödüllü kart savaşçısı – arkadaşlarınızla büyü ve karışıklığı yaşayın. Hearthstone’da, kurnaz strateji ile hızlı tempolu, garip bir kart oyunu kahramanı oynuyorsunuz. Birkaç dakika içinde, sling büyülerinde güçlü kartları açığa çıkaracak, sürekli değişen bir savaş alanının kontrolünü ele geçireceksiniz. İster ilk kart oyununuz olsun, ister deneyimli biriyseniz, Hearthstone’un derinliği ve cazibesi sizi içeri çekecektir.

ITunes Bağlantısı

Ekran Görüntüsü

hearthstone

Smash Hit

Öteki dünyaya yayılmış bir boyut ile gerçeküstü bir yolculuğa çıkın, ses ve müzikle uyum içinde hareket edin ve yolunuzdaki her şeyi parçalayın! Bu deneyim, yalnızca mümkün olduğunca ilerlemenin yanı sıra, yolda duran güzel cam nesneleri de kırmak için odaklanma, konsantrasyon ve iyi bir zamanlama gerektirir.

ITunes Bağlantısı

Ekran Görüntüsü

smash hit

Pokémon GO

Çevrelerindeki dünyayı keşfederken Pokémon’u keşfeden dünyadaki eğitimcilere katılın. 750 milyon kez indirilmiş ve Game Developers Choice Awards tarafından “En İyi Mobil Oyun” ve TechCrunch tarafından “Yılın En İyi Uygulaması” olarak adlandırılan küresel oyun Pokémon GO. Yenilenmiş bir Gym oyun deneyimi, Yeni Raid Battle özelliğinde güçlü Pokémon’a karşı savaşmak için başkaları ile birlikte katılma fırsatı da dahil!
ITunes Bağlantısı

Ekran Görüntüsü

pokemon goBlackbox

Blackbox, iOS’un 1 numaralı bulmaca oyunlarından biridir. Sinir bozucu, eğlenceli ve sürprizlerle dolu …

Yaratıcı düşüncenizi genişletin. Daha önce oynadığınız herhangi bir şeyden farklı

ITunes Bağlantısı

Ekran Görüntüsü

blackbox

 

 

Bir Cevap Yazın