Çikolatacı Annenin Çikolata Gezegeni

İnstagram da gezerken bir de baktım ki mini mini gezegenler var ve bunların hepsi de çikolata. Bu kadar güzel görünümlü çikolataları daha önce görmemiştim. Çikolatacı Anne diye bir sayfa, henüz yeni sanırım… 2 yıllık bir çalışmanın ardından Sibel hanımın emeğinin karşılığı bu çikolatalar.

Hayata sadece para kazanmak için gelmediğine inanan o derin insanlardan olsa gerek ki, bir çok deneyimin ardından kesin bir kararla çikolataya yönelmiş. Ben böyle insanları çok beğeniyorum ve iyi manada kıskanıyorum. Benim hala neyi iyi yapabildiğim ya da neye yeteneğim olduğuyla ilgili araştırmalarım kim bilir kaç yıl daha sürecek. Bulayım da varsın seneler geçsin. Hayatta para dışından tatmin edici o kadar çok şey var ki, benimkini bulmak için yürüdüğüm yolda keyif alıyorum aslında. Ama bazen yolun sonuna odaklanmak, yolculuğun tadını çıkarmama engel oluyor. Keşke daha planlı bir yolda yürürken rehberlerim olabilseydim. Belki baleye belki piyanoya yeteneğim vardı ama bunu artık öğrenmem imkansıza yakın sayılır. O yüzden şuan penceremden görebildiğim konulara el atıp, yanılıp, çoğu seferinde pes noktasına geliyorum. Ama yeniden ayaklanıp devam ediyorum.

Bana ilham olan çok ünlü insan yok aslında

Ünsüz olanlardan da ilham alıyorum. Bu çikolatalar için yürekten başarı diledim yaratıcısına. Hakkımızda kısmında kendini çok güzel ifade etmiş. adını bile duymadığım ürünlerden tatlar yaratmış. En kısa zamanda denemek için sabırsızlanıyorum. Umarım çok başarılı olur ve hedeflerini gerçekleştirir. Bir işi çok sevmek demek ömür boyu çalışmamak bana göre. Ve eğer işini çok severek yapıyorsan parayı düşünme arkasından istemesen de takılıp gelecektir.

İnstagramda cikolatacianne yi takibe alın derim.

Resimler: https://cikolatacianne.com/

Çikolataları tatmak isterseniz tıklayın

One thought on “Çikolatacı Annenin Çikolata Gezegeni

Bir Cevap Yazın