Burçları Etkileme Tüyoları

Burçları Etkileme Tüyoları

Burçları Etkileme Tüyoları… Hangi burç, nasıl etkilenir? Nasıl Dikkat çekilir? Burçların hassas noktaları ve etkilemede püf noktaları…

KOÇ: Bırakın da sizi o tavlasın, iltifatı severler, sürekli pozitif olun ve etrafa neşe saçın, flörtçü tavırlardan hoşlanır unutmayın.

BOĞA: İlk siz merhaba derseniz, bir adım öne geçersiniz. Şık giyinmeye özen göstermelisiniz. Gülümseyen insanlara asla kayıtsız kalamazlar. Hafif kokular ve makyajlar, isabetli seçimler olur.

İKİZLER: Önce dost olmakta yarar vardır. İyi bir dinleyici iseniz bir puan kaptınız bile. Zeka ve mizahı harmanlayın, etkilenecektir.

YENGEÇ: İnce düşünceli ve kibar olmalısınız. Duyarlı olduğunuz konuları bilmesini sağlayın ve ondan tavsiye isteyin. Sizin yanınızda kendini rahat hissetsin.

ASLAN: Güzelseniz çokta birşey yapmaya gerek kalmaz 🙂 Her konuda fikir almanız gururunu okşayacaktır. Bırakın ipler onun elinde olsun.

BAŞAK: Ayakları yere basan bir duruş ve aklı başında tavırlar dikkatini çeker. Kibar ve saygılı olmalısınız. Dakik ve her zaman temiz olun.

TERAZİ: İlk başta dostane flörtlerden hoşlanır. Romantik, hoşsohbet ve pozitif olmalısınız. Polyanna gibi 🙂

AKREP: Gizemli olun ve herşeyinizi anlatmayın. Ondan sorun çözmesi için yardım istemeniz yararlı olacaktır.

YAY: Sosyal, dışadönük, havalı, sportif ve felsefeden anlayan bir karakter oluşturursanız yay sizindir.

OĞLAK: İyi giyinmeye özen gösterir ve karşındakini de öyle görmek ister. Zeki olmalısınız. Zeka kesinlikle anahtar kelime unutmayın. Nazik insanlardan ve fikirlerine önem verilmesinden hoşlanır.

KOVA: Doğal olun, söylediklerinizin arkasında durun ve enteresan faaliyetlere iştirak edin hemen farkedileceksiniz.

BALIK: Yardım etmeyi sever bu yüzden yardım isteyin. Aşk şiirleri sever. Kendi şiirleriniz varsa, daha da makbul 🙂

Bir Cevap Yazın