Bilinmeyen Windows Mağaza Uygulamaları

Bilinmeyen Windows Mağaza Uygulamaları

Apple’ın App Store’u başlatmasından yaklaşık on yıl sonra. Windows Mağaza ‘sı ilk kez halka açılmasının ardından bir uygulama mağazası kurdu. Windows Mağaza iki yıldır sağlam temeller ile ilerliyor. Windows Mağaza üzerindeki şüpheli sahte yazılımları kaldırarak mağazayı düzene soktu.

Windows Mağaza’daki En Popüler Uygulamalar

Microsoft Office 365

Microsoft Windows 10’u piyasaya çıkardığında Windows Office 365’in bir windows mağaza sürümünü de duyurdu. İlk olarak sadece dokunmatik windows üzerinden çalışıyordu. Artık değiştirildi tüm kullanıcılar mağazadan Office 365 uygulamasını satın alabilir. Windows 7 veya üzeri ve Mac OS X 10.10 veya üzeri ile uyumludur. Tüm diller dahildir.1 PC veya Mac, 1 tablet (iPad, Android veya Windows) ve 1 telefon için. Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote’un tam yüklü sürümlerinin yanı sıra Publisher ve Access’i içerir .1 TB OneDrive bulut depolama alanı . Ek ücret ödemeden, sohbet veya telefon aracılığıyla Microsoft desteği.

Office 365 indirmek için

 

Ubuntu

Linux tabanlı Ubuntu işletim sistemini Windows Mağazasından indirebilirsiniz. Uygulama, Temmuz 2017 ortasında yayın hayatına girdi.

Ubuntu indirmek için

ubuntu

Grand Theft Auto V

Evet yanlış duymadınız. Grand Theft Auto V yalnızca Steam yada EA Origin’de tüm oyunları satın almanız gerektiğini kim söyledi. Tabii ki, Window Store’da uzun süredir yer alıyordu, ancak Grand Theft Auto’un varlığı: Birçoğu tarafından GTA serisinin kralı olarak kabul edilen San Andreas, tam donanımlı PC oyunları düşüneceğiniz diğer özelliklere sahip oyunlar arasında War Gears 4, Forza Horizon 3 ve elbette Minecraft yer alıyor.

GTA indirmek için

gta v

Paint 3D

İster sanatçı olun, ister yalnızca karalamalar yapmak istiyor olun, Paint 3D, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza ve fikirlerinizi hayata dönüştürmenize yardımcı olur. Klasik Paint, güncellenmiş bir görünüm, bir sürü yeni fırça ve araç dokusu ile yeniden tasarlandı. Artık her boyutta bir şeyler yaratabilirsiniz. 2B sanat eserleri veya her açısından oynayabileceğiniz 3B modeller oluşturun.

Paint 3D indirmek için

paint3d

PicsArt – Photo Studio

PicsArt güçlü bir fotoğraf editörü, kolaj yapıcı, çizim aracı ve Windows için 1 numaralı hepsi bir arada fotoğraf uygulamasıdır. Ayrıca, arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve paylaşmak için bir sosyal ağ. Müthiş resimler oluşturun. Fotoğraf düzenleme, kolaj yapma, dijital çizim ve daha birçok sınırsız özelliklerle yaratıcılığınızı gösterin! Sihirli Efektleri var. 25’den fazla efekt arasından istediğinizi seçin.

PicsArt indirmek için

picsart

Bir Cevap Yazın