Aura Renkleri ve Anlamları

aura rengi

Aura Renkleri ve Anlamları

Aura Renkleri ve Anlamları… Aura’nızda hangi renklerin olduğunu öğrenince, iyileşmeye başlayabilir ve daha önce tanımadığınız şeyleri geri alıkoyduğunuzda kendinizle ilgili çoğu şeyi değiştirebilirsiniz.

 aura renkleri

Aura renklerini ve tonlarını inceleyelim…

*** SARI: Kişinin enerji kaynağına bağlı bir renktir. Dalak organını simgeler. 

Parlak Sarı: İlham dolu ve manevi uyanış yaşayan kişilerde görülür. Eğlenceli bir ruhun rengidir.

Koyu Sarı: Hedeflerine ulaşmak için bilgiyi öncelikli amaç gören kişilerde bulunur. Ama başarı hırsı, sınavlar yada bu gibi durumlarda en yüksek sonucu almak isteyenler, sonunda eğitim sevgisini kaybederek baskı altında kalır ve eğitim kişi için yorucu bir hal alır. 

Limon Sarısı: Kaybetme korkusu yaşayanların rengidir. Bu bir iş kaybı, boşanma, yaşam tarzı değişikliği, sağlık kaybı veya kaderi üzerinde kontrolü kaybetme korkusu olabilir.

Soluk Sarı: Manevi bir yolculuk ve bu yolculuk sonunda gizli psişik yeteneklerini farkedenlerin aura rengi olan bir sarı tonudur. Gelecek için heyecan ve umut duygusu taşır.

***TURUNCU:Kişinin duygularına bağlı bir aura rengi dir. Bu aura rengi, üreme organlarıyla ilintilidir.

Parlak Turuncu: Bu aura rengi ile oluşan gölge, sağlığınız, canlılığınızın iyi olduğunu ve hayatı dibine kadar yaşadığınızı gösterir. Bu tonun fazla olması, bir bağımlılığı veya bir arzuyu aşmaya çalışıldığını gösterebilir.

Turuncu-Kırmızı: Şahsi güç kullanan ve kendine güvenenlerin aura rengi budur. 

Turuncu-Sarı: Bilimsel bir zihni ifade eder ve biraz mükemmeliyetçi olmaya meyilli bir aura rengi dir. Ayrıntılı iş ve zihinsel açıdan zorlu projeler için tutkulu olanlara bu gölge rengi eşlik eder.

***KIRMIZI: Aura rengi içinde en güçlü renklerden biri kırmızıdır. Bu durum olumlu yada olumsuz olarak karşımıza çıkabilir. Renginden de anlaşılacağı gibi vücudumuzda kanı temsil eden aura rengi dir. 

Koyu Kırmızı: Dünya da hayatta kalma konusunda tam bir survivordur. Bu aura rengi sahibi olanlar, her durum ve her koşulda direnirler.

Parlak Kırmızı: Çok tutkulu, cinsel enerjiniz dolu ve rekabetçi bir gölge olarak düşer resminize 🙂

Mat Kırmızı: Bu negatif bir enerjiyi temsil eder. Kurtulunamayan ve istesenizde gönderemeyeceğiniz bir öfkeyi gösterir. Anlaşıldığı üzere bu aura rengi biraz tehlikelidir:) (Kişinin kendisi için daha çok tehlike arzeder.)

 PEMBE AURA RENKLERİ

***PEMBE: ”Seni sevimli şey” diye bahsederler bu aura rengine sahip kişilere. Pembe aura rengi sanatçı bir kişiliği, inceliklere önem veren detaylar ile zerafeti harmanlayan naif zarif kişileri yansıtır. Psişik yetenek sahiplerinin ya da şuan aşık olan kişilerin aura renginde çokça pembeye rastlanır.

Koyu Pembe: Güvenilir değildir. Bu renk aldatıcı, sahtekârlık ve olgunlaşmamış bir insanı gösterir. Ayrıntılar tonlarda gizlidir:) 

***Mavi: Bu aura rengi boğazı temsil eder, özellikle tiroid. Aura’nız mavi ise, sezgisel birisiniz ve insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Bir kriz sırasında sakin kalır, diğerleri için destek görevini yüklenirsiniz. 

Royal Mavi: Son derece gelişmiş, ruhsal bir sezgisel veya gözlemci olduğunuz anlamına gelir. Çok cömertçe davranan bir ruhunuz var ve siz her zaman yeniliklere açıksınız. 

Koyu Mavi: Geleceğe güvenmeyenlerin ve bu sebeple de kontrolü ele geçirme arzusu taşıyanların aura rengidir. Bu arzu ile gerçeği görme baskılanır ve gerçekleri ya görmezsiniz, ya da görmezden gelirsiniz. 

Açık Mavi: Dürüst ve huzurlusunuz ve tüm iletişim alanlarında mükemmelsiniz. Bu da gölgenize yansıyor işte 🙂

***YEŞİL: Kalp ve doğanın rengidir. Bu genellikle şifacıların, öğretmenlerin ve kamu yararına çalışan kişilerin aurasında bulunur.  Büyük şifacılarda bu renk, gölgeye yansır.

Orman Yeşili: Doğaya bağlı, otları kulanarak şifa saçan doğal bir şifacının aura rengidir.

Sarı-Yeşil: İletişim, bu aura rengi sahipleri için bir hediyedir. Bir aktör, bir yazar ya da bir müzisyen iseniz ruh fotoğrafınızda bu rengi görebilirsiniz.

Koyu Yeşil: Çok kıskanç ve kızgınlıkla dolu olanların rengidir. Sorumluluğu kabul etmeyi reddederler.

Turkuaz: Güçlü şifacı için, ultra aura rengidir. Diğerlerinin içsel gerçeklerini keşfetmelerine yardımcı olurlar. Genellikle doktorlarda, şifacılarda ve danışmanlarda bulunur.Yol göstericiler için gölge turkuaz renginde düşer resime 🙂

***MOR: Bu aura rengi; hipofiz ve sinir sistemi ile ilişkilidir.

Violet: Üst düzey bir vizyonersiniz. Siz hayal kurup dünyayı spiritüel sevgiyle değiştirebilen birisiniz.

İndigo: Başka dünyalara bakma isteği sizi akıllı arayışlara sürüklemektedir. İç dünyanız çok geniş, ama siz yine de başka dünyalarla ilişki içinde olmayı seviyorsunuz.

GÜMÜŞ ve ALTIN

Bu auralar çok pozitiftir ve manevi titreşimlerdir.

***Gümüş: Bu bolluğun rengidir. Parlak ise, fiziksel ve manevi zenginliğinizin büyük olduğunu gösterir.

***Altın: Sizi koruyan melekleri ve diğer kutsal varlıkları elinde tutar bu aura rengi. Kendinin ötesine geçmek için danışır, fikir alışverişi yapar, doyuma ulaştıktan sonra ise başkaları için ışık saçar yol gösterici olur. Manevi yolcukta  yol arkadaşlığı yapar.

*** SİYAH: Siyah auralar, olumsuz duygulara devam edildiğini gösterir. Tipik olarak, isteksiz ve acımasız bir ruh anlamına gelir. Bu renk, aynı zamanda hastalığın vücudunuzun belli bölgelerinde tutulduğunu da gösterebilir.

DİĞER KOYU AURA RENKLERİ

Diğer Koyu Renkler: Diğer koyu renk auraları, vücuttaki engellenen enerji merkezlerinin göstergeleri olabilir.

***GRİ: Bu renk engellenmiş enerji alanlarını gösterir. Kimseye ya da hiçbir şeye güvenmeyenler bu aura rengine sahiptir.

***KAHVERENGİ: Bırakmaktan korkarlar. Alışkanlıklarına bağlıdırlar, Hiçbir konuda bırakmayı sevmezler. Kişisel güçleri ile tutmaya çalışırlar.

***BEYAZ: Saflığı gösterir. Fiziksel açıdan kendini aşan ve yükselmeye hazırlanan oldukça ruhani insanlarda bulunabilir. Dini tarih, melek varlıklarını çevreleyen beyaz auraların olduğunu iddia edmektedir.

 

Bir Cevap Yazın